Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna

Adres: Fitznerów 1

Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Kod pocztowy: 41-100

Telefon: 535 609 133

Domena: http://bdw.net.pl/Opis firmy:


Istnieje pewien obszar działań związanych ze sprzątaniem obiektów firmowych, który podlega dyskusji. Mianowicie często opłaca się zlecić regularne czyszczenie biur, ale pewne zadania można wykonywać samodzielnie. Są jednak takie prace, których wręcz nie da się zrobić we własnym zakresie.

Przykładem może być mycie okien na wysokościach na Śląsku, ale i w każdym innym zakątku kraju. W przypadku większych biurowców niezbędne jest zastosowanie specjalnych wyciągników czy sprzętu dla alpinistów. Jednak do 15–20 metrów wysokości firma BDW Usługi Sprzątające nie potrzebuje tego typu narzędzi, żeby osiągnąć pożądany efekt. Błyszczące, oczyszczone okna oraz elewacje są prawdziwą ozdobą firmowego budynku.

Kluczowe jest nawiązanie współpracy z odpowiednią firmą, która w korzystnej cenie gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę. Tak jest w przypadku wspomnianego przedsiębiorstwa, które ponadto oferuje sprzątanie biur, doczyszczanie po remontach i prace terenowe. Warto? Zdecydowanie, zwłaszcza że oferta dotyczy wielu śląskich miast.

Data dodania: 20-07-2019

Opinie o firmie BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)