Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Progres Ski Łukasz Laszczak

Adres: Jeżynowa 14A

Miejscowość: Szczyrk

Kod pocztowy: 43-370

Telefon:

Domena: http://progresski.com.plOpis firmy:


W trakcie roku szkolnego nie ma wiele okazji do tego, aby wybrać się na wypoczynek całą rodziną. O ile znajdą się jakieś długie weekendy to i tak każdy wie, że to za mało. Wyjazd powinien trwać ok. 7 dni, aby móc w pełni zregenerować baterie, a zarazem miło oraz ciekawie spędzić czas. Są jednak 2 takie okresy, kiedy to można wyrwać się całą rodziną na godny odpoczynek. To oczywiście wakacje i ferie zimowe. 

Skupiając się na tych drugich, powstaje jednak pytanie. Gdzie zabrać rodzinę, aby wszyscy mogli komfortowo oraz ekscytująco spędzić czas wolny? 

Z odpowiedzią przychodzi tutaj Szczyrk, czyli jedna z nieoficjalnych stolic sportów narciarskich. Jest to idealne miejsce dla najmłodszych, którzy mają możliwość wyszaleć się na stokach. Co jednak w sytuacji, kiedy jeszcze nie potrafią jeździć?

To nie problem. W Szczyrku dostępna jest szkoła narciarska dla dzieci, które oferuje kompleksowe podejście do nauki jazdy. Szkoła Progresski to zatem idealny wybór, aby w czasie ferii nauczyć się szusować po śniegu.

Data dodania: 09-07-2019

Opinie o firmie Progres Ski Łukasz Laszczak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)