Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Adres: Calle Isla Tabarca 2

Miejscowość: Alicante

Kod pocztowy: 03-189

Telefon: +34 965 04 94 80

Domena: https://www.homepandora.comOpis firmy:


Kto nie marzy o własnej posiadłości na południu Europy, w śródziemnomorskim klimacie, najlepiej z basenem i cudownym, przestronnym ogrodem? Agencja nieruchomości Home Pandora może w krótkim czasie spełnić to marzenie, oferując na sprzedaż wiele domów i apartamentów na Półwyspie Iberyjskim.

Szukając idealnej nieruchomości, Hiszpania może okazać się strzałem w dziesiątkę. Gwarancja pogody, nadmorski klimat i gorący temperament miast przyciągają inwestorów z całego świata. Domy w tym kraju posiada wielu celebrytów i biznesmanów, którzy w sezonie letnim spędzają tutaj wspaniałe wakacje w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Szukając idealnego miejsca, które docelowo ma stać się domem, warto oddać tę sprawę w ręce profesjonalistów. Ta agencja nieruchomości z pewnością nikogo nie zawiedzie. Wręcz przeciwnie, znajdzie dom, którym każdy klient będzie zachwycony.

Data dodania: 16-09-2019

Opinie o firmie Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.


Użytkownik sadbutterfly499 napisał:
Jeśli chcecie zainwestować w nieruchomości w słonecznej Hiszpanii to warto złapać kontakt właśnie z nimi. Dla mnie to najlepsza agencja nieruchomości w tym kraju. :)
Data: 2020-05-28 13:29:25
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)