Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: toPROMO Advertising Group

Adres: Jędrzeja Śniadeckiego 28/4

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 33 487 05 40

Domena: https://topromo.pl/Opis firmy:


Szyld sklepu czy innego obiektu usługowego to istotny element wizerunku marki. Jego zauważalność bez wątpienia wpływa na popularność danej firmy wśród klientów. Dlatego warto zadbać o odpowiednie wyeksponowanie szyldu i pamiętać, że jego projekt to także reklama. Litery 3D należą do atrakcyjnych sposobów na wyróżnienie swojego lokalu. Tego rodzaju produkty oferuje firma toPROMO. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji liter przestrzennych i niezmiennie dba o wysokie standardy swoich usług. Projekty realizowane przez firmę charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem i troską o walory estetyczne.

Przedsiębiorstwo wykorzystuje do produkcji liter solidne, zapewniające trwałość materiały. Zaawansowana jest także technologia wykonywania szyldów. Dzięki temu cechuje je żywotność i dobry wygląd przez długi czas. Do podświetlenia liter stosuje się energooszczędne moduły LED, dlatego mogą one służyć przez wiele lat.

Więcej informacji o ofercie firmy znaleźć można na jej stronie internetowej. Tam dostępna jest także galeria z dotychczas wykonanymi projektami.

Data dodania: 26-04-2020

Opinie o firmie toPROMO Advertising Group


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (5 z 1 głosów)