Firma: Karma dla psa

Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Hellodogs.pl

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 574 040 500

Domena: https://sklep.hellodogs.plOpis firmy:


Poszukujesz odpowiedniej karmy dla swojego wybrednego czworonoga? W Internecie można znaleźć mnóstwo różnych sklepów i hurtowni polecających produkty wielu firm. Nie ma jednak lepszego pożywienia niż karma dla psa bez dodatków, które mogłyby ujemnie wpłynąć na zdrowie pupila. Sprzedaje ją firma ze strony sklep.hellodogs.pl gwarantująca, że produkt nie zawiera żadnych:

  • konserwantów,
  • polepszaczy smaku,
  • barwników,
  • sterydów,
  • antybiotyków

i nie ma też w niej glutenu obecnego w zbożach. Karma polecana przez sklep z podanej strony wyprodukowana została z różnych gatunków mięsa, warzyw, owoców i najlepszych olejów, które dbają o system odpornościowy przyjaciela. Do wielu rodzajów tej karmy dodaje się także nieco ziół.

Ponieważ produkt występuje w wielu smakach, warto, aby zwierzę samo zdecydowało, który z nich będzie chciało jeść. W asortymencie można bowiem znaleźć zestaw czterech wybranych losowo smaków w atrakcyjnej cenie. Sklep oferuje również świetną karmę mokrą, w której jest przede wszystkim mięso bogate w witaminy i mikroelementy, tak potrzebne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Data dodania: 25-09-2020

Opinie o firmie Hellodogs.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)