Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Szarpnij Się

Adres: Piłsudczyków 10B

Miejscowość: Knurów

Kod pocztowy: 44-196

Telefon: +48 886 603 652

Domena: https://szarpnijsie.com/Opis firmy:


Sklep z matami węchowymi, szarpakami i obrożami zapewnia produkty odpowiednie dla psów małych, średnich i dużych ras. Oferowane zabawki wykonane są ze starannie dobranych, łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Korzystanie z nich rozwija relację między zwierzakiem i jego opiekunem oraz uspokaja pełne energii psiaki. Aktualną ofertę przedstawiono na stronie internetowej pod linkiem szarpnijsie.com.

Sprzedawca dostarcza klientom szarpaki dla psa produkowane na indywidualne zamówienie. Przy zakupie można zdecydować między innymi o kolorze obszycia rączki i taśmy, długości sznurka oraz sposobie wykończenia produktu. Chętnie zamawiane są modele ze spiralną piłką.

W sklepie dostępne są także kule i maty węchowe. Ukrywa się w nich przysmaki. Węszenie to dla psów bardzo przyjemne i rozwijające zajęcie. Towar szybko dostarczany jest pod wskazany przez klienta adres. Pracownicy doradzają, jak wybrać odpowiednie wymiary zabawek i na co zwrócić uwagę, by bezpiecznie korzystać z nich ich ze swoim czworonogiem.

Data dodania: 04-08-2023

Opinie o firmie Szarpnij Się


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)