Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Detoks Alkoholowy

Adres: Spławie 48

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61--31

Telefon: 533 221 555

Domena: https://detoksalkoholowy.plOpis firmy:


Alkohol jest w Polsce pity bardzo często - podczas wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich, imprez rodzinnych, nawet tych o charakterze religijnym, czy też celebracji ważnych momentów. Wiele osób więc pobłażliwie traktuje kwestię jego nadużywania, czy to u siebie, czy u innej osoby. W efekcie można przeoczyć to, że ktoś pogrążył się w nałogu lub samemu w niego wpaść i nadal myśleć, że nie ma się żadnego problemu. Jak poznać, że jednak się go ma bądź też dotyczy to innej osoby?

O tym, jakie są najważniejsze objawy uzależnienia od alkoholu, można przeczytać na stronie detoksalkoholowy.pl. Jest to przede wszystkim niemożność obycia się bez napojów procentowych, sięganie po nie codziennie i obsesyjne myślenie o tym - dla alkoholika liczy się tylko to, żeby się napić, chęć spożywania alkoholu z wolna przejmuje kontrolę nad całym jego życiem i liczy się tylko to.

Data dodania: 31-05-2019

Opinie o firmie Detoks Alkoholowy


Użytkownik ticklishostrich422 napisał:
To dobry ośrodek w Poznaniu, w którym udzielają profesjonalnego wsparcia uzależnionym od alkoholu. Pozdrawiam przy okazji całą kadrę.
Data: 2020-06-30 11:12:29
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)